Obrazy na czoło-8

a-1

W dniu 18.11.2016 r. odbył się etap szkolny XXX edycji Olimpiady Wiedzy I Umiejętności Budowlanych. Do etapu szkolne przystąpiło 15 uczniów z klas IV i III kształcących się na kierunku technik budownictwa.  Do zawodów okręgowych zostały zgłoszone trzy osoby z największą liczbą punktów tj.: Drożdzowska Agnieszka, Komasara Mariusz, Mrowiński Jakub.

28 kwietnia 2016 roku na długo zapisze się w pamięci piątki uczniów buskiej Budowlanki; Małgorzata Czekaj, Anna Bułaj, Arkadiusz Jurkowski, Szymon Nocoń i Mariusz Komasara zajęli II miejsce i zdali na piątkę egzamin z pierwszej pomocy przedmedycznej. W mistrzostwach rywalizowały ze sobą drużyny ZSTiO, I LO, ZSP nr 1 oraz ZSTI.  Etap rejonowy składał się z części teoretycznej, gdzie rozwiązywano test oraz praktycznej - tu każda z drużyn musiała zaprezentować umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa przedmedycznego. Nasi uczniowie udowodnili, że potrafią świetnie działać w sytuacjach kryzysowych i dobrze znają zasady postępowania w momentach zagrożenia. GRATULUJEMY!!!

Bezpiecznie od startu-118 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Kielcach przy ulicy Jagiellońskiej o godz. 10:00 rozpoczął się  etap regionalny XVI edycji konkursu Wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów zakładów rzemieślniczych województwa świętokrzyskiego BEZPIECZNIE OD STARTU. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kasza Dominik z klasy 1 A oraz Dudek Tadeusz z klasy 2 A. Tadeusz przeszedł do 2 etapu konkursu i po serii pytań ukończył konkurs na 6 pozycji na 38 uczestników. 

Buduj z pasją-2W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu 22 marca 2016 r. odbyły się regionalne eliminacje V edycji olimpiady Buduj z Pasją,  organizowanej pod patronatem Krajowej Federacji Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej ,,Budowlani ”. Brali w niej udział uczniowie naszej szkoły zawodowej, rywalizując  z najlepszymi uczniami innych szkół budowlanych z trzech województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego i małopolskiego, mierząc się z nimi w  zakresie robót posadzkarskich i okładzinowych. Udział w olimpiadzie przyniósł nowe doświadczenia, które  uczniowie na pewno wykorzystają w dalszej karierze zawodowej.

Przejdź do góry
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd