joomplu:9281

Uczestniczyliśmy w zlocie szkół promujących zdrowie-1528 września 2018 roku reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących uczestniczyła w XVI Festiwalu Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby. Jednym z punktów festiwalu był Zlot Szkół Promujących Zdrowie i zajęcia dotyczące profilaktyki onkologicznej. 23 uczniów klasy II TG/K wzięło udział w szeregu ciekawych prelekcji i wykładów o tematyce prozdrowotnej. Dodatkową atrakcją był spacer po parku zdrojowym z instruktorką nordic walking.
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ubiega się o certyfikat ,,Szkoły promującej zdrowie" i  podejmuje szereg akcji i projektów w ramach tego ważnego przedsięwzięcia. W działania  angażuje się cała społeczność szkolna - uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły. Uczestnictwo w  XVI Festiwalu Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby było więc jednym z przystanków na drodze do naszego wspólnego sukcesu.