joomplu:9281

a-1

ZSTiO włączone do elitarnej sieci szkół promujących zdrowie-429 września 2017 roku reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w XV Festiwalu Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby. Jednym z punktów festiwalu było wręczenie zaproszeń do elitarnej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Świętokrzyski Kurator Oświaty pan Kazimierz Mądzik złożył na ręce pani dyrektor Lucyny Wojnowskiej dokument potwierdzający udział w jednym z ważniejszych programów prozdrowotnych. Naszą szkołę czekają teraz dwa lata działań zapisanych w trzech projektach: Aktywna przerwa, Razem na świeżym powietrzu, Wspólne drugie śniadanie. W akcje musi się zaangażować cała społeczność szkolna - uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły. Zwieńczeniem aktywności prozdrowotnej będzie otrzymanie Certyfikatu Sieci Szkół Promujących Zdrowie. 

Przejdź do góry
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd