joomplu:9281

a-1

 

 

 

 

W terminie 24.04.2022r. – 07.05.2022r. grupa 18 uczniów trzeciej klasy technikum, kształcąca się w zawodzie technik architektury krajobrazu i technik geodeta odbyła praktyki zawodowe w Hiszpanii.

Uczniowie kształcący się w zawodzie technik architektury krajobrazu odbyli praktyki w Vivero San Jeronimo Red de Viveros de la Consejeria de Medio Ambiente. Zajęcia obejmowały zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną.  Uczniowie kształcący się w zawodzie technik geodeta odbyli praktyki
w firmie Iniciativas el Condado pod okiem doświadczonego geodety Raula Ordonez Lozano. Ciekawym doświadczeniem była wizyta w biurze geodezyjnym. Najwięcej emocji przyniosły zajęcia
w zachwycającym parku miejskim.

Uczniowie wzięli udział w wyjeździe dwutygodniowym co wiązało się z udziałem w programie kulturowym obejmującym wycieczki krajoznawcze. Grupa odwiedziła Kadyks, Kordobę i Sevillę.

Młodzi adepci  ZSTiO doskonale poradzili sobie z stawianymi im wymogami za co wszyscy otrzymali najwyższe oceny – Excellent. Opiekunowie grupy otrzymali informację zwrotną, że młodzież posiada doskonałe przygotowanie branżowe pod względem teoretycznym oraz praktycznym. Dla opiekuna grupy, który jest jednocześnie nauczycielem języka angielskiego, dodatkowym bonusem była informacja o zadowalającym poziomie języka angielskiego branżowego.

Uczestnicy praktyk otrzymali certyfikaty udziału w stażu oraz dokument europass mobilność, co zwiększy ich szanse na rynku pracy.

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!