joomplu:9281

25 czerwca 2021 roku zakończył się kolejny rok szkolny. Z uwagi na obostrzenia związane z epidemią Covid-19 w uroczystej akademii wzięli udział tylko uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Pani dyrektor Lucyna Wojnowska przywitała zaproszonych gości: Starostę Buskiego - Jerzego Kolarza, księdza prałata - Marka Podymę oraz grono pedagogiczne i uczniów. Podczas uroczystości pan Starosta Jerzy Kolarz nagrodził uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Pani Dyrektor Lucyna Wojnowska wręczyła nagrody książkowe uczniom z najwyższą średnią oraz listy gratulacyjne dla ich rodziców. Pani dyrektor w swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za pracę w trudnym  roku szkolnym 2020/2021 oraz życzyła uczniom, nauczycielom i zebranym gościom słonecznych i bezpiecznych wakacji. Młodzież naszej szkoły wzbogaciła uroczystość recytacją i śpiewem, jak również podziękowaniami dla dyrekcji, grona pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi oraz rodziców.
Po części oficjalnej nastąpiło uroczyste posadzenie i poświęcenie magnolii upamiętniającej rocznicę urodzin św. Jana Pawła II.