joomplu:9281

Magdalena Kaźmierczak -4

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.

Mały Książę - Antoine de Saint-Exupéry

Magda jest jedną z absolwentek naszej szkoły w zawodzie technik hotelarstwa. Po ukończeniu Gimnazjum w Stopnicy wybrała ten kierunek w naszej szkole, i tak zaczęła się jej wielka przygoda z hotelarstwem.
Magda dała się poznać jako niezwykle rozsądna i pracowita osoba. W klasie cieszyła się dużą sympatią koleżanek, zawiązując przyjaźnie na całe życie. Brała udział we wszystkich przedsięwzięciach w szkole współpracując z różnymi nauczycielami. Podczas nauki w ZSTiO odbyła również praktyki zagraniczne w Anglii i Hiszpanii w ramach programu Erasmus+, otrzymując za nie …. dziesiątki, oraz intratne propozycje pracy. Warto nadmienić, że dzięki wysokiemu poziomowi praktyk oraz otrzymaniu dokumentu europass mobilność zaliczono Magdzie praktyki na studiach!
Po ukończeniu technikum aplikowała na wszystkie możliwe kierunki w Krakowie, związane z turystyką i hotelarstwem w celu poszerzenia swojej dotychczasowej wiedzy. Licencjat z zakresu Turystyki i rekreacji o specjalności „Przedsiębiorczość w turystyce” obroniła na  piątkę na  Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.   Była zastępcą starosty roku oraz udzielała się w Szlachetniej Paczce. Podczas  studenckich wyjazdów terenowych odwiedziła Czechy, Niemcy i całą północną część Polski.
Magda to osoba odpowiedzialna, świadoma niełatwego rynku pracy. W przerwie wakacyjnej między licencjatem, a studiami magisterskimi pracowała jako recepcjonistkaw hotelu Słoneczny Zdrój w Busku-Zdroju. Aktualnie studiuje dwa kierunki: Turystykę i rekreację o specjalności Turystyka biznesowa na Uniwersytecie Pedagogicznym i Zarządzanie w turystyce i sporcie na Uniwersytecie Jagiellońskim.  Pomimo faktu, że nie jest już uczennicą ZSTiO w Busku-Zdroju nadal chętnie włącza się w większość działań realizowanych przez szkołę. Wśród dyrekcji i nauczycieli ma wiernych przyjaciół, którzy z łezką wzruszenia przyglądają się jak z nieśmiałego kaczątka przeobraża się w cudownego łabędzia… Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!