joomplu:9281

001 02 03 04

Jak pewnie wiesz, rzeczywistość dobrego hotelu jest …. jakaś inna niż codzienność. Ludzie, wnętrza, posiłki – wszystko to wyrasta ponad przeciętność. Spotykasz tutaj osoby z najróżniejszych środowisk i kręgów kulturowych, czerpiesz z tego, umykasz rutynie. Jeśli chodzi o kształcenie przyszłych hotelarzy, w ZSTiO poprzeczkę zawiesiliśmy sobie wysoko. Kilka przykładów z brzegu? Oto one:

Jeśli znajdziesz się w szeregach uczniów klasy hotelarskiej, czeka Cię pięć lat odległych od schematu, do którego być może przywykłeś myśląc o szkole. Lekcje w hotelu? Oczywiście! Warsztaty kulinarne? Jak najbardziej! A może nauka … przyrządzania aromatycznej kawy? Nie ma szans, żeby napisać tutaj o wszystkim, czego być może chciałbyś się dowiedzieć. Czekamy więc: w realu (siedziba szkoły),w wirtualu na naszym funpage logo fbFB i Instagramielogo instagram

, przy telefonie (41 3782472) . Pisz, dzwoń, a najlepiej – zajrzyj. Jest spora szansa, że nie będziesz chciał wyjść...