joomplu:9281

Uczniowie na budowie domu jednorodzinnego-64 marca 2021 roku grupa uczniów z klasy II T ap kształcący się w zawodzie technik budownictwa, w ramach praktycznej nauki zawodu, odwiedziła budowę domu jednorodzinnego w Folwarku. Młodzi budowlańcy zapoznali się z planem zagospodarowania terenu oraz technologią budowanego domu. Zastosowano w nim wiele nowoczesnych rozwiązań zgodnych z zasadami ochrony środowiska naturalnego oraz energooszczędnych w użytkowaniu. Omówiono także materiały wykorzystane do budowy domu oraz zwrócono uwagę na estetykę wykonania poszczególnych etapów robót. Wyjście na budowę poszerzyło wiedzę zawodową zdobytą przez przyszłych budowlańców na lekcjach teoretycznych i zajęciach praktycznych.