joomplu:9281

Szkoła pachnąca nowością... i pierniczkami-41Tak wspaniałych gości nie przyjmowaliśmy w naszych progach od wielu miesięcy, a przecież słyniemy z gościnności. Czekaliśmy długo na ten moment i zdecydowanie warto było ćwiczyć cierpliwość! Na przełomie lutego i marca odwiedziła nas grupa ósmoklasistów ze Zbludowic, Szkoły Podstawowej nr 1, Dobrowody i Opatowca wraz z rodzicami i nauczycielami. Nie mogliśmy nie pochwalić się naszą pachnącą nowością szkołą i zaprosiliśmy młodzież wraz z opiekunami na spacer po obiekcie. Pierwszymi punktami wycieczki były świetnie wyposażone pracownie: architektury krajobrazu, praktycznej nauki zawodów budowlanych i logistyczna. Chwilę potem ósmoklasiści z niedowierzaniem odkryli, że szkoła jest połączona z ogromną halą sportową i świetnie wyposażoną siłownią. Duże wrażenie na młodzieży wywarł również pokaz wysokiej klasy sprzętu geodezyjnego i wszechobecne multimedia. Nowocześnie wyposażone sale, winda i boisko orlik pod oknami - to rozwiązania, które także znalazły uznanie w oczach odwiedzających. Wisienką na torcie była wizyta w fenomenalnie wyposażonej pracowni hotelarskiej i degustacja słodkości upieczonych dla naszych gości przez kulinarny duet Sandrę i Michała (uczniów drugiej klasy technikum hotelarskiego). W finalnej części spotkania ósmoklasiści pałaszując wypieki zadawali pytania dyrekcji i nauczycielom oraz opowiadali o swoich planach na przyszłość. Mamy nadzieję, że znaczna część tej młodzieży wróci do nas - już jako uczniowie ZSTiO.

UWAGA Jeśli jesteś ósmoklasistą zainteresowanym kontynuacją nauki w naszej szkole, koniecznie zadzwoń! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy naszą bogatą ofertę edukacyjną.

Osoba do kontaktu: Wojciech Faryś 662 397 136