joomplu:9281

Bezpieczni na drodze-45 lutego 2021 r. uczniowie klasy II T A odbyli spotkanie profilaktyczne z przedstawicielami KP Policji w Busku–Zdroju – Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego. Spotkanie skierowane było do uczniów, którzy rozpoczęli (bądź już posiadają) kurs na prawo jazdy i dotyczyło bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci przedstawili i omówili najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych, wynikające głównie z nadmiernej prędkości, brawury, czy też jeździe pod wpływem alkoholu. Zwrócili również uwagę na bezpieczeństwo pieszych na drodze, szczególnie na używanie przez nich elementów odblaskowych. Takie spotkania odbywają się w naszej szkole corocznie i mają za zadanie uwrażliwić młodych ludzi, którzy zaczynają przygodę z „byciem kierowcą”, na bezpieczeństwo i rozsądne zachowania na drodze. Dziękujemy KP Policji w Busku–Zdroju za owocną współpracę.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!