„Żyj tak, aby każdy kolejny dzień
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak,
aby potem wspominać ją z radością.
Czerp energię ze słońca,
kapiącego deszczu i uśmiechu innych..."

Emerytura, cudowna czas ..-6W życiu najtrudniejsze są pożegnania - zwłaszcza z tak wspaniałymi osobami jak Leokadia Ryś i Alfreda Kryczka.
1 lipca 2020 roku nasze wieloletnie współpracownice pożegnały szkolne mury i odeszły na zasłużoną emeryturę. Były wzruszające słowa pani Dyrektor Lucyny Wojnowskiej, łzy, wspomnienia minionych lat, wręczone upominki i uroczysty obiad. Pracownicy szkoły chóralnie odśpiewali 100 lat i spróbowali wyśmienitego tortu.
Dziękujemy Wam za wiele lat współpracy, za wszystkie rady, dobre serce, mądrość i wsparcie. Życzymy Wam, aby nowy rozdział życia, który właśnie rozpoczęłyście był pełen pozytywnych chwil.

Dyrekcja i pracownicy ZSTiO

DMC Firewall is a Joomla Security extension!