Logistyka na wesoło-1Uczniowie klas logistycznych oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych w bardzo aktywny sposób zaprezentowali zawód logistyka. Przeprowadzili dla przyszłych logistyków lekcje pod hasłem "Logistyka na wesoło", które przybliżyły uczniom umiejętności potrzebne do wykonywania zawodu.
Zaprojektowanie obiektu logistycznego lub środka transportu z klocków LEGO, sklejanie drewnianych modeli, ułożenie wiersza "Lekcja logistyki na wesoło" oraz rozwiązanie tematycznej krzyżówki, to tylko niektóre z zadań, z którymi uczniowie zmagali się podczas tych zajęć.
Zawodom towarzyszyło logistyczne przesłanie: „Czas jest ważny w logistyce ale pamiętajmy również o rzetelności i jakości”! Celem tej zabawy było również pokazanie uczniom, w jaki sposób logistyka w dzisiejszych czasach radzi sobie z minimalizacją strat i ubytków w magazynowaniu i przemieszczaniu ładunków.