Warsztaty Unity Line w ZSTiO-9Końcowe dni lutego bieżącego roku były dla hotelarzy z ZSTiO szczególne. Trwająca czwarty rok współpraca szkoły z bałtyckim przewoźnikiem promowym Unity Line przyjęła nowe, bardzo atrakcyjne dla młodzieży oblicze. Na zaproszenie dyrekcji i nauczycieli przedmiotów zawodowych przybyli goście reprezentujący Unity Line w składzie:

1. Anna Cichewicz - Kierownik Pionu Pasażerskiego,
  2. Wioleta Szarek - Specjalista ds. sprzedaży/Koordynator praktyk,
  3. Dawid Szeszko – F&B Manager promu Skania,
  4. Waldemar Rydz – Szef Kuchni promu Skania.
Adepci hotelarstwa wzięli udział w niezwykłych lekcjach: w sali gastronomicznej toczyły się angażujące młodzież warsztaty sushi połączone z degustacją, obok koordynatorzy i opiekunowie praktyk prowadzili zajęcia przybliżające zasady odbywania staży na promach pasażerskich. Tutaj szczególnym powodzeniem cieszyła się możliwość skorzystania z wirtualnego spaceru dzięki googlom virtual reality.
Podczas odbywających się kolejnego dnia XVI Targów Edukacyjnych obecność naszych gości niewątpliwie stanowiła największą atrakcję stoiska hotelarskiego przyciągając uwagę wielu odwiedzających imprezę.
Wyrażona najkrócej ocena efektów wspomnianej wizyty może być tylko jedna: następni stażyści już się pakują, szkoła zaś zaprasza ponownie!