ZSTiO na XVI Powiatowych Targach Edukacyjnych-128 lutego 2020 roku w budynku Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku- Zdroju odbyły się XVI Powiatowe Targi Edukacyjne, na których prezentowały swoje stoiska szkoły ponadpodstawowe z powiatu buskiego. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego wyeksponował stanowiska dotyczące wiodących kierunków kształcenia. Największym zainteresowaniem cieszyły się profile: technik hotelarstwa, technik logistyk i technik architektury krajobrazu. Ponadto młodzież chętnie zapoznawała się z ofertą technika budownictwa, technika geodety i szkoły branżowej I stopnia. Niewątpliwą atrakcją targów była prezentacja stoiska Unity Line i wizyta przedstawicieli firmy, w której młodzież naszej szkoły odbywa praktyki i staże. Możliwość pracy na promach pasażerskich to wspaniała przygoda i nieocenione doświadczenia dla młodych hotelarzy. Młodzież szkół podstawowych miała również okazję odwiedzić siedzibę Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących mieszczącą się przy ul. Kusocińskiego 3B. Na miejscu czekały na zwiedzających pokazy barmańskie i baristyczne oraz wiele innych atrakcji.

Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole!!!