Obrazy na czoło-8

a-1

Święta w internacie-3W dniu 17 grudnia br. Odbyło się spotkanie opłatkowe w internacie ZSTiO, w którym uczestniczyli mieszkańcy internatu, dyrekcja szkoły, kierownik internatu, pani pedagog, wychowawcy oraz zaproszeni goście. Wieczór rozpoczął się programem artystycznym, podczas którego występujący przedstawiciele wielopokoleniowej rodziny przypominali o wartościach, jakie należy w życiu cenić i o tradycji, która dla nas Polaków jest bardzo ważna.        Jak nakazuje zwyczaj spotkania opłatkowego składaliśmy sobie życzenia łamiąc się tradycyjnym opłatkiem, życząc sobie zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym Nowym Roku. Następnie przy świątecznie zastawionym stole odśpiewaliśmy najpiękniejsze polskie kolędy. Podczas wieczerzy nie zabrakło tradycyjnych potraw; był więc barszcz czerwony z uszkami, ryby, strucla makowa i wiele innych przysmaków za przygotowanie których serdecznie dziękujemy naszym paniom kucharkom.
Pani dyrektor Lucyna Wojnowska oraz pani kierownik internatu Bożena Bogacz złożyły wszystkim obecnym życzenia najpiękniejszych  Świąt Bożego Narodzenia, aby   spełniły się nasze  marzenia i  Nowy Rok obdarował  nas szczęściem i pomyślnością.  Atmosfera tego wigilijnego wieczoru długo pozostanie w naszych sercach i pamięci.
Wszyscy przybyli goście otrzymali od mieszkańców internatu wykonane własnoręcznie kartki świąteczne z życzeniami wraz z „Przepisem na …coś wspaniałego” czyli wierszowanym przepisem na szczęście każdego dnia.

         Niech te święta będą czasem wyjątkowym, spędzonym w rodzinnym gronie.

                                                                                                                   Wesołych Świąt!

Przejdź do góry
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd