ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZKOŁY-2
NAJNOWSZE FILMY O NAS
TALKING HEADS

Szkolny zespół muzyczny powstał z inicjatywy uczniów we wrześniu 2011 r. Jego celem jest rozwijanie talentów wokalnych i instrumentalnych młodzieży, udział w uroczystościach szkolnych, konkursach wokalnych, budowanie wizerunku szkoły wśród społeczności lokalnej. Skład grupy w ciągu kilku lat ulegał zmianie; niektórzy uczniowie czynnie uczestniczyli w zajęciach przez cały okres trwania nauki. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w budynku internatu.

Wigilia szkolna 2016-5Szkolne spotkanie wigilijne.

Nowa Słupia 2016-4Wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Nowej Słupi.

Ślubowanie-1Ślubowanie klas pierwszych połączone z 68 rocznicą odzyskania niepodległości.

Dzień Edukacji Narodowej-1Dzień Edukacji Narodowej.

Ogólnopolskie czytanie-1Ogólnopolskie czytanie.

Pożegnanie maturzystówPożegnanie maturzystów.

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet-1Spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Wigilia 2015-2Uroczysta wigilia szkolna.

Słupia 2015-1Spotkanie opłatkowe w Słupi.

Uroczyste ślubowanie-4Uroczysty apel z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości.

Nowy skład zespołu-2Zespół w nowym składzie wystąpił na akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.