Obrazy na czoło-8

a-1

ETAPY REKRUTACJI DO ZSTiO

Weryfikacja danych o osiągnięciach

od 21 czerwca 2019 r.
do
12 lipca 2019 r. godz.12:00

Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia

16 lipca 2019 r. o godz.14:00

Potwierdzenie woli podjęcia nauki poprzez dostarczenie oryginałów świadectwa, zaświadczenia z egzaminu gimnazjalistów
i ósmioklasistów oraz umowy z pracodawcą przez CECH (tylko kandydaci branżowej szkoły I stopnia).

od 16 lipca 2019 r. godz.14:00
do
24 lipca 2019 r. godz.15:00

Badania lekarskie nieodpłatne o przydatności do zawodu dla uczniów, którzy potwierdzili wolę nauki, ale tylko w ramach przyznanego szkole limitu.

17 lipca 2019 r. od godz.8:00

i

22 lipca 2019 r. odgodz.8:00

Publikacja list przyjętych

25 lipca 2019 r. ogodz.12:00

Spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z dyrektorem na głównym holu szkoły – I piętro

25 lipca 2019 r. ogodz.12:30


Godzina
lekcyjna

Czas zajęć

1.

7.30-8.15

2.

8.20-9.05

3.

9.10-9.55

4.

10.00-10.45

5.

11.00-11.45

6.

11.55-12.40

7.

12.45-13.30

8.

13.35-14.20

9.

14.25-15.10

10.

15.15-16.00

 

Godz.

Sobota 01.06.2019 r.

1. 07.30- 08:15

hist. i społ. p. A. Jędrocha

2. 08:20- 09:05

język polski p. A. Jędrocha

3. 09:10- 09:55

język polski p. A. Jędrocha

4. 10:00- 10:45

język polski p. A. Jędrocha

5. 11:00- 11:45

język angielski  p. A. Charczuk

język angielski p. A. Partyka

6. 11:55 -12:40

język angielski  p. A. Charczuk

język angielski p. A. Partyka

7. 12:45- 13:30

język angielski  p. A. Charczuk

język angielski p. A. Partyka

8. 13.35-14.20

 

9. 14.25-15.10

 

10. 15.15-16.00

 

Godz.

Niedziela 02.06.2019 r.

1. 07.30- 08:15

 

2. 08:20- 09:05

geografia p. J. Ładowska

3. 09:10- 09:55

geografia p. J. Ładowska

4. 10:00- 10:45

geografia p. J. Ładowska

5. 11:00- 11:45

matematyka p. B. Suwaj

6. 11:55 -12:40

matematyka p. B. Suwaj

7. 12:45- 13:30

matematyka p. B. Suwaj

8. 13.35-14.20

matematyka p. B. Suwaj

9. 14.25-15.10

 

10. 15.15-16.00

 

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!