Stypendystka z ZSTiO-1W dniu 31 stycznia 2020 roku podczas sesji Rady Powiatu w Busku - Zdroju miała miejsce uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół ponadpodstawowych funkcjonujących na terenie Powiatu Buskiego. Gościem honorowym tej wyjątkowej uroczystości była Pani Katarzyna Nowacka Świętokrzyski Wicekurator Oświaty. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniom, którzy m.in. uzyskali najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazali szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy. Stypendium przyznaje się na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym. W tym roku Stypendium otrzymało siedmiu uczniów ze szkół należących do Powiatu Buskiego, a wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły – Martyna Łukasik z klasy IV T H/K.
Martynie gratulujemy znakomitych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!