Wigilijne spotkanie-4820 grudnia 2019 r. uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, dzięki zdolnym aktorom i wokalistom, zostali wprowadzeni w piękny, świąteczny nastrój. Akademia przypomniała wszystkim, że Boże Narodzenie to czas, w którym należy zapomnieć o wygórowanych ambicjach, żądzy pieniądza, nieczułości, braku czasu. Dobro, miłość, rodzina, wrażliwość, otwartość na drugiego, potrzebującego człowieka to wartości, które liczą się w życiu, nie tylko w święta. Pani dyrektor Lucyna Wojnowska życzyła wszystkim zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz bezpiecznej przerwy świątecznej. Uroczystość zakończono wspólnym kolędowaniem. Po akademii uczniowie wraz  ze swoimi wychowawcami udali się na wigilijne spotkania klasowe.