Rockowy koncert profilaktyczny-1312 grudnia br. do naszej szkoły na spotkanie z młodzieżą przyjechał  Grzegorz Stępień, gitarzysta basowy zespołu Oddział Zamknięty.  Muzyk zagrał koncert profilaktyczny  Szkoła wolna od uzależnień - Złe wpływy",  który miał być przestrogą dla młodzieży przed braniem środków odurzających i narkotyków. Artysta podzielił się z młodzieżą swoimi poglądami i  przemyśleniami na temat zagrożeń współczesnego świata.  W przystępny sposób, posługując się przykładami z życia, zwrócił uwagę  młodzieży na niebezpieczeństwa związane z używaniem alkoholu, narkotyków, dopalaczy, jak również nieodpowiedzialnego korzystania z Internetu. Opowiadając historie konkretnych ludzi uświadomił uczniom, że wszelkiego rodzaju uzależnienia są drogą donikąd. Miejmy nadzieję, że tego rodzaju spotkania wpłyną na młodych ludzi i uczulą ich na problemy towarzyszące sięganiu po wszelkiego rodzaju używki oraz inne niebezpieczeństwa współczesnego świata.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!