Wycieczka integracyjna-6Integracja klas pierwszych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących musi mieć charakter trzyetapowy, ze względu na dużą ilość uczniów, którzy zasili szeregi naszej szkoły. 30.09.2019 na zwiedzanie ogrodu zoologicznego Leśne Zacisze udała się druga  grupa uczniów z kierunków technik budownictwa, hotelarstwa i architektury krajobrazu. Większość z nas była zaskoczona różnorodnością dzikich i egzotycznych zwierząt i ptaków zamieszkujących mini zoo. Ładna pogoda pozwoliła również na skorzystanie z parku linowego i innych atrakcji znajdujących się na placu zabaw. Nasze spotkanie skończyło się poczęstunkiem z grillowanych kiełbasek.
Każdy wyjazd sprzyja przełamaniu nieśmiałości, lepszemu poznaniu siebie nawzajem. I cel ten osiągnęliśmy.