ETAPY REKRUTACJI DO ZSTiO

od 21 czerwca 2019 r.
do
12 lipca 2019 r. godz.12:00

Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia

16 lipca 2019 r. o godz.14:00

Potwierdzenie woli podjęcia nauki poprzez dostarczenie oryginałów świadectwa, zaświadczenia z egzaminu gimnazjalistów
i ósmioklasistów oraz umowy z pracodawcą przez CECH (tylko kandydaci branżowej szkoły I stopnia).

od 16 lipca 2019 r. godz.14:00
do
24 lipca 2019 r. godz.15:00

Badania lekarskie nieodpłatne o przydatności do zawodu dla uczniów, którzy potwierdzili wolę nauki, ale tylko w ramach przyznanego szkole limitu.

17 lipca 2019 r. od godz.8:00

i

22 lipca 2019 r. odgodz.8:00

Publikacja list przyjętych

25 lipca 2019 r. ogodz.12:00

Spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z dyrektorem na głównym holu szkoły – I piętro

25 lipca 2019 r. ogodz.12:30

>>REGULAMIN BHP<<
i
załączniki do regulaminu BHP- procedury w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych
w ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W BUSKU-ZDROJU

1. Procedura postępowania nauczycieli podczas wypadku na terenie szkoły.
  2. Procedura postępowania nauczycieli w wypadku uzyskania informacji o spożywaniu przez uczniów alkoholu lub paleniu papierosów na terenie szkoły.
  3. Procedura postępowania nauczycieli w wypadku, gdy uczeń znajduje się na terenie szkoły pod wpływem alkoholu lub narkotyków.
  4. Procedura postępowania w wypadku, gdy nauczyciel znajduje na terenie szkoły substancję przypominającą wyglądem narkotyk.
  5. Procedura postępowania w wypadku podejrzenia, że uczeń na terenie szkoły posiada substancję wyglądem przypominającą narkotyk.
  6. Procedura postępowania w wypadku, gdy uczeń przyniesie do szkoły alkohol (papierosy).
  7. Procedura postępowania w przypadku znalezienia i używania na terenie szkoły broni, materiałów wybuchowych lub pirotechnicznych oraz innych niebezpiecznych substancji lub przedmiotów.
  8. Procedura postępowania nauczycieli wobec ucznia - sprawcy czynu karalnego.
  9. Procedura postępowania nauczyciela wobec ucznia - ofiary czynu karalnego.
  10. Procedura postępowania w przypadku agresywnego zachowania ucznia.
  11. Procedura postępowania w przypadku zaniedbywania uczniów przez rodziców (prawnych opiekunów) pod względem zdrowotnym oraz zapewniania podstawowych potrzeb życiowych.
  12. Procedura postępowania w przypadku zaniedbywania przez uczniów wypełniania obowiązków szkolnych.
  13. Procedura postępowania nauczycieli w przypadku nierealizowania obowiązku szkolnego (wagary, częsta absencja).
  14. Procedura postępowania, gdy uczeń przejawia problemy zdrowotne w przypadku nieobecności pielęgniarki szkolnej.
  15. Procedura postępowania w przypadku, gdy uczeń korzysta z telefonu komórkowego i innych urządzeń elektronicznych podczas zajęć lekcyjnych.
  16. Procedura postępowania w przypadku kradzieży.
  17. Procedura w przypadku otrzymania zgłoszenia o podłożeniu ładunku wybuchowego.
  18. Procedura w przypadku pojawienia się na terenie szkoły osoby obcej.
  19. Procedura postępowania w przypadku znalezienia na terenie szkoły broni, materiałów wybuchowych, innych niebezpiecznych substancji lub przedmiotów.
  20. Procedura postępowania w przypadku otrzymania podejrzanej paczki lub koperty
  21. Procedura postepowania w przypadku epizodu psychotycznego ucznia
  22. Procedura postępowania w przypadku, gdy uczeń chce okaleczyć siebie lub innych