Obrazy na czoło-8

a-1

ETAPY REKRUTACJI DO ZSTiO

Weryfikacja danych o osiągnięciach

od 21 czerwca 2019 r.
do
12 lipca 2019 r. godz.12:00

Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia

16 lipca 2019 r. o godz.14:00

Potwierdzenie woli podjęcia nauki poprzez dostarczenie oryginałów świadectwa, zaświadczenia z egzaminu gimnazjalistów
i ósmioklasistów oraz umowy z pracodawcą przez CECH (tylko kandydaci branżowej szkoły I stopnia).

od 16 lipca 2019 r. godz.14:00
do
24 lipca 2019 r. godz.15:00

Badania lekarskie nieodpłatne o przydatności do zawodu dla uczniów, którzy potwierdzili wolę nauki, ale tylko w ramach przyznanego szkole limitu.

17 lipca 2019 r. od godz.8:00

i

22 lipca 2019 r. odgodz.8:00

Publikacja list przyjętych

25 lipca 2019 r. ogodz.12:00

Spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z dyrektorem na głównym holu szkoły – I piętro

25 lipca 2019 r. ogodz.12:30

VIII Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców
5 kwietnia 2019r. Busko-Zdrój

Miejsce zawodów: Hala Sportowa
Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju, ul. Kusocińskiego 3

 

 

Zespoły biorące udział w zawodach:

Kategoria chłopców

 

Kategoria dziewcząt

 

 

1.

2.

3.

4.

 

PSP Nr 1 Busko-Zdrój

PSP Nr 2 Busko-Zdrój

SSP Michałów

KS ARENA Busko-Zdrój

1.

2.

3.

 

SG Nr 1 Busko-Zdrój

PSP Nr 1 Busko-Zdrój

ZPO Zbludowice

 

 

 

 

 

 

 

900 – 925

Chłopcy

PSP Nr 1 Busko-Zdrój

-

         KS ARENA Busko-Zdrój

WYNIK 12 - 13

930 – 955

Chłopcy

PSP Nr 2 Busko-Zdrój

-

SSP Michałów

WYNIK 7 - 13

1000 – 1025

Dziewczęta

SG Nr 1 Busko-Zdrój

-

PSP Nr 1 Busko-Zdrój

WYNIK 3 - 2

1030 – 1100

Uroczyste otwarcie Festiwalu

1100 – 1125

Chłopcy

KS ARENA Busko-Zdrój

-

SSP Michałów

WYNIK 10 - 7

1130 – 1155

Dziewczęta

ZPO Zbludowice

-

PSP Nr 1 Busko-Zdrój

WYNIK 3 - 0

1200 – 1225

Chłopcy

PSP Nr 1 Busko-Zdrój

-

PSP Nr 2 Busko-Zdrój

WYNIK 8 - 8

1230 - 1255

Dziewczęta

ZPO Zbludowice

-

SG Nr 1 Busko-Zdrój

WYNIK 1 - 3

1300 – 1325

Chłopcy

PSP Nr 1 Busko-Zdrój

-

SSP Michałów

WYNIK 5 - 3

1330 – 1355

Chłopcy

PSP Nr 2 Busko-Zdrój

-

KS ARENA Busko-Zdrój

WYNIK 9 - 14

1400

Uroczyste zakończenie Festiwalu - wręczenie trofeów i dyplomów

                       



NAGRODY INDYWIDUALNE

KATEGORIA DZIEWCZĄT

            SG Nr 1 Busko-Zdrój – Patrycja Szynal

ZPO Zbludowice – Kinga Kajdana

PSP Nr 1 Busko-Zdrój – Natalia Gozdek

KATEGORIA CHŁOPCÓW

            KS ARENA Busko-Zdrój – Oskar Wojciechowski

SSP Michałów – Gabriel Wleciał

PSP Nr 1 Busko-Zdrój – Igor Pakosiński

PSP Nr 2 Busko-Zdrój – Filip Woźniak

                  KOLEJNOŚĆ ZAJĘTYCH MIEJSC

KATEGORIA DZIEWCZĄT

I miejsce SG Nr 1 Busko-Zdrój

II miejsce ZPO Zbludowice

III miejsce PSP Nr 1 Busko-Zdrój


KATEGORIA CHŁOPCÓW

I miejsce     KS ARENA Busko-Zdrój

II miejsce    SSP Michałów

III miejsce   PSP Nr 2 Busko-Zdrój

IV miejsce   PSP Nr 1 Busko-Zdrój

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!