ETAPY REKRUTACJI DO ZSTiO

od 21 czerwca 2019 r.
do
12 lipca 2019 r. godz.12:00

Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia

16 lipca 2019 r. o godz.14:00

Potwierdzenie woli podjęcia nauki poprzez dostarczenie oryginałów świadectwa, zaświadczenia z egzaminu gimnazjalistów
i ósmoklasistów oraz umowy z pracodawcą przez CECH (tylko kandydaci branżowej szkoły I stopnia).

od 16 lipca 2019 r. godz.14:00
do
24 lipca 2019 r. godz.15:00

Badania lekarskie nieodpłatne o przydatności do zawodu dla uczniów, którzy potwierdzili wolę nauki, ale tylko w ramach przyznanego szkole limitu.

17 lipca 2019 r. od godz.8:00

22 lipca 2019 r. odgodz.8:00

Publikacja list przyjętych

25 lipca 2019 r. ogodz.12:00

Spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z dyrektorem na głównym holu szkoły – I piętro

25 lipca 2019 r. ogodz.12:30

Geodeci i architektura w akcji-1Uczniowie ZSTiO zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju cieszą się bardzo dobrą opinią u swoich praktykodawców. Staje się to już standardem, po raz kolejny potwierdzonym przez nasze grupy adeptów architektury krajobrazu i geodezji, odbywające praktyki zawodowe w hiszpańskiej Ubedzie.
Udział w zagranicznych mobilnościach daje możliwość porównania standardów obowiązujących na poszczególnych stanowiskach pracy w kraju i za granicą. Dodatkowym wyzwaniem jest również komunikacja w języku hiszpańskim i angielskim. Tygodniowe kursy przygotowawcze, które uczniowie odbyli w trakcie ferii zimowych okazały się tutaj bardzo pomocne. Umiejętność posługiwania się językiem hiszpańskim jest dodatkowo ćwiczona codziennie po zakończonych praktykach na kursie językowym, prowadzonym przez koordynatorkę firmy euroMind. Postępy w nauce są już zauważalne i komunikacja z Hiszpanami z dnia na dzień jest coraz łatwiejsza. Niebawem przyjdzie czas na ocenę postępów naszych uczniów, ale i tym razem jesteśmy spokojni. Będzie lepiej niż dobrze.