Obrazy na czoło-8

a-1

ETAPY REKRUTACJI DO ZSTiO

Weryfikacja danych o osiągnięciach

od 21 czerwca 2019 r.
do
12 lipca 2019 r. godz.12:00

Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia

16 lipca 2019 r. o godz.14:00

Potwierdzenie woli podjęcia nauki poprzez dostarczenie oryginałów świadectwa, zaświadczenia z egzaminu gimnazjalistów
i ósmioklasistów oraz umowy z pracodawcą przez CECH (tylko kandydaci branżowej szkoły I stopnia).

od 16 lipca 2019 r. godz.14:00
do
24 lipca 2019 r. godz.15:00

Badania lekarskie nieodpłatne o przydatności do zawodu dla uczniów, którzy potwierdzili wolę nauki, ale tylko w ramach przyznanego szkole limitu.

17 lipca 2019 r. od godz.8:00

i

22 lipca 2019 r. odgodz.8:00

Publikacja list przyjętych

25 lipca 2019 r. ogodz.12:00

Spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z dyrektorem na głównym holu szkoły – I piętro

25 lipca 2019 r. ogodz.12:30

Powermind beyond borders-1Program kulturowy, to nieodzowny element każdej mobilności realizowanej w ramach naszego projektu pn. Myślenie ponad granicami. Już w trakcie pierwszego tygodnia praktyk w Hiszpanii nasi uczniowie mieli możliwość integracji podczas wspólnego wyjścia na wieczór Tapas, gdzie poznawaliśmy smaki typowe dla hiszpańskiej kuchni, byliśmy również na kręgielni. Świetny wynik odnotował Bartek Wach, zostawiając rywali daleko w tyle. Dzięki wyjątkowej okazji, jaką jest wejście w dorosłość, obchodziliśmy tutaj 18 urodziny Patryka. Słynne „100 lat” zostało zaśpiewane w dwóch językach i z pewnością nieliczni z nas mieli okazję celebrować swoje urodziny w takich okolicznościach.
Miniony weekend obfitował we wrażenia widokowe, za sprawą wyjazdów do Granady i Malagi. Pierwsze z wymienionych miast zachwyciło nas przede wszystkim nieopisanym urokiem ogrodów Alhambry. Możliwość zwiedzenia ich było szczególnie ważne dla naszych architektów krajobrazu, niemniej jednak geodeci również nie potrafili przejść obojętnie obok tak zjawiskowo pięknych miejsc.
Malaga, drugie co do wielkości miasto Andaluzji, od samego początku przywitała nas piękną pogodą. Biorąc pod uwagę wyobrażenia większości z nas, Polaków, nie jest to rzecz oczywista. Pogoda o tej porze roku potrafi być tutaj bardzo kapryśna. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że prognozy tym razem się nie sprawdziły. Przepiękne punkty widokowe, śródziemnomorska roślinność oraz sąsiedztwo Oceanu Atlantyckiego skutecznie zachęcają do przeprowadzenia się tutaj na stałe. Pozwolimy sobie opowiedzieć nasze wycieczki po tych niesamowitych miejscach za pomocą zdjęć. Są one co prawda tylko namiastką rzeczywistości, ale dla nas świetnym pamiętnikiem tego, co już zobaczyliśmy. 

Gorąco pozdrawiamy nauczycieli, uczniów oraz wszystkich sympatyków ZSTiO!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!