Martyna wśród najlepszych-126 marca najlepsi uczniowie województwa świętokrzyskiego odebrali z rąk marszałka Andrzeja Bętkowskiego, Mariusza Goska, członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego i Andrzeja Prusia, przewodniczącego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego umowy stypendialne przyznawane przez zarząd województwa w ramach „Świętokrzyskiego programu stypendialnego dla uczniów szkół podstawowych i liceów ogólnokształcących” i „Świętokrzyskiego programu stypendialnego dla uczniów szkół zawodowych”. Ze szkół z powiatu buskiego umowy stypendialne we wtorek otrzymało dwóch uczniów, którzy mogli pochwalić się największą liczbą punktów stypendialnych. Wśród nich była uczennica klasy trzeciej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku–Zdroju Martyna Łukasik. Stypendia przyznawane są uczniom, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce. Pod uwagę brana była średnia ocen z przedmiotów matematyczno–przyrodniczych, ITC oraz języków obcych. Poza tym uczeń wspólnie z opiekunem zobowiązany był do przedstawienia indywidualnego planu rozwoju edukacyjnego, który będzie realizowany w bieżącym roku szkolnym.

Martynie serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych latach nauki.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!