Obrazy na czoło-8

a-1

Final count down, to – jak powszechnie wiadomo, końcowe odliczanie przed startem. Nie, nie wystrzeliwujemy promu kosmicznego. Odprawiamy ostatnie dwie grupy uczniów do odbycia zagranicznych praktyk realizowanych w ramach projektu PO WER. „Myślenie ponad granicami”, kolejne spośród działań finansowanych z funduszy europejskich obejmie tym razem adeptów budownictwa – zarówno szkoły branżowej, jak i technikum budowlanego, a także  przyszłych geodetów i specjalistów architektury krajobrazu.
Pierwsza z wymienionych grup już 17 marca wyrusza do niemieckiego Schkeuditz nieopodal Lipska, natomiast druga tura 30 marca wyrusza do andaluzyjskiej Ubedy na południu Hiszpanii. W obydwu przypadkach nasi uczniowie znajdą się pod opieką współpracujących wcześniej z ZSTiO sprawdzonych partnerów – Vitalis oraz euroMind. Podczas obydwu wyjazdów uczniowie nie tylko będą doskonalić zawodowe umiejętności, ale również zyskają możliwość poznania lokalnych zwyczajów i kultury, będą szlifować umiejętności posługiwania się językiem obcym.

Ale czas najwyższy przejść do wspomnianego finałowego odliczania:

10        jak centralny punkt na tarczy, który trafiliśmy przystępując do projektów zagranicznych praktyk

9          liczba aktywności w ramach edukacji kulturowej planowanych podczas obu wyjazdów

8          tysięcy kilometrów do pokonania samolotem i na kołach - oczywiście w obie strony….)

7          liczba pracodawców zatrudniających naszych budowlańców, geodetów i adeptów architektury krajobrazu

6          najczęściej wystawiana ocena na zakończenie praktyk – mamy nadzieję, że i tym razem ;)

5          dni roboczych każdego tygodnia pobytu dla wszystkich uczestników praktyk

4          łącznie liczba tygodni spędzonych wiosną 2019 w Niemczech i Hiszpanii przez naszych uczniów

3          liczba specjalności zawodowych reprezentowanych na zagranicznych praktykach przez naszych uczniów

2          zagraniczne podmioty współpracujące z ZSTiO podczas wiosennej edycji realizacji praktyk

1          miejsce ZSTiO wśród szkół powiatu dzięki liczbie wysyłanych na zagraniczne praktyki uczniów

 

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!