Prezentacja ZSTiO na XV Powiatowych Targach Edukacyjnych-271 lutego  2019 roku w budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki Busku- Zdroju odbyły się XV Powiatowe Targi Edukacyjne, na  których prezentowały się szkoły ponadgimnazjalne z powiatu buskiego.
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego wyeksponował stanowiska dotyczące wiodących kierunków kształcenia. Największym zainteresowaniem cieszyły się profile: technik hotelarstwa i technik architektury krajobrazu. Ponadto młodzież chętnie zapoznawała się z ofertą technika budownictwa, technika geodety i szkoły branżowej I stopnia. Od roku szkolnego 2018/2019 w ofercie edukacyjnej ZSTiO pojawiły się nowe kierunki kształcenia: technik logistyk i magazynier-logistyk. Te dwa atrakcyjne profile okazały się strzałem w dziesiątkę.
Młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych miała również okazję odwiedzić nową siedzibę Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących mieszczącą się przy ul. Kusocińskiego 3B. Na miejscu czekały na zwiedzających pokazy barmańskie i baristyczne oraz wiele innych atrakcji.
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole!!!