ETAPY REKRUTACJI DO ZSTiO

od 21 czerwca 2019 r.
do
12 lipca 2019 r. godz.12:00

Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia

16 lipca 2019 r. o godz.14:00

Potwierdzenie woli podjęcia nauki poprzez dostarczenie oryginałów świadectwa, zaświadczenia z egzaminu gimnazjalistów
i ósmioklasistów oraz umowy z pracodawcą przez CECH (tylko kandydaci branżowej szkoły I stopnia).

od 16 lipca 2019 r. godz.14:00
do
24 lipca 2019 r. godz.15:00

Badania lekarskie nieodpłatne o przydatności do zawodu dla uczniów, którzy potwierdzili wolę nauki, ale tylko w ramach przyznanego szkole limitu.

17 lipca 2019 r. od godz.8:00

22 lipca 2019 r. odgodz.8:00

Publikacja list przyjętych

25 lipca 2019 r. ogodz.12:00

Spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z dyrektorem na głównym holu szkoły – I piętro

25 lipca 2019 r. ogodz.12:30

Pomagamy zwierzętom-1W dniu 20 grudnia 2018 roku członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami Ewą Charczuk i Iwoną Makowską, udali się do miejscowego schroniska dla zwierząt. Aby pomóc psiakom przez cały tydzień młodzież naszej szkoły zbierała karmę oraz pieniądze. Dzięki wrażliwości naszych uczniów, ale też ich rodziców jak i nauczycieli, zebraliśmy sporą sumę pieniędzy i dużą ilość pysznej karmy.
Karma została przekazana dyrektorowi Fundacji Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi Przytulisko pani Danucie Kuklińskiej. Następnie, udaliśmy się do przychodni weterynaryjnej Animal, gdzie uregulowaliśmy cześć zobowiązań wynikających z opieki nad psami ze schroniska.
W Przytulisku schronienie znajduje około 180 psów.  Wiele z nich zostało uratowanych przed cierpieniem a nawet okrutną śmiercią. Przytulisko ma ogromne potrzeby, m.in.: budowa wystarczającej liczby boksów, dostarczenie potrzebnego pożywienia. Dużych środków finansowych wymaga również opieka medyczna w postaci szczepień, leczenia różnego rodzaju schorzeń, zabiegów sterylizacji i kastracji.
Serdecznie dziękujemy za okazane serce i  prosimy o więcej. Psiaki czekają na naszą pomoc.