ETAPY REKRUTACJI DO ZSTiO

od 21 czerwca 2019 r.
do
12 lipca 2019 r. godz.12:00

Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia

16 lipca 2019 r. o godz.14:00

Potwierdzenie woli podjęcia nauki poprzez dostarczenie oryginałów świadectwa, zaświadczenia z egzaminu gimnazjalistów
i ósmioklasistów oraz umowy z pracodawcą przez CECH (tylko kandydaci branżowej szkoły I stopnia).

od 16 lipca 2019 r. godz.14:00
do
24 lipca 2019 r. godz.15:00

Badania lekarskie nieodpłatne o przydatności do zawodu dla uczniów, którzy potwierdzili wolę nauki, ale tylko w ramach przyznanego szkole limitu.

17 lipca 2019 r. od godz.8:00

22 lipca 2019 r. odgodz.8:00

Publikacja list przyjętych

25 lipca 2019 r. ogodz.12:00

Spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z dyrektorem na głównym holu szkoły – I piętro

25 lipca 2019 r. ogodz.12:30

Konkurs językowo-hotelarski-30W dniu 19 grudnia 2018 roku odbył się szkolny konkurs językowo-hotelarski Get ready for Xmas. W  rywalizacji wzięły udział klasy hotelarskie, jako że tematyka obejmowała zagadnienia branżowe. Do udziału w konkursie zgłosiły się  trzy zespoły. Uczestnicy mieli do dyspozycji elementy zastawy przygotowane przez szkołę, natomiast dekoracje stołu każdy zespół organizował na własną rękę.
Przy dźwiękach energicznych piosenek bożonarodzeniowych, niewielkie stoliczki zamieniały się w małe dzieła sztuki. Pomysłowe dekoracje zapierały dech w piersiach. Następnie jury w składzie: Małgorzata Krzysztofik–Starościak – przewodnicząca, Ewa Charczuk – ekspert ds. poprawności języka angielskiego i Wojciech Faryś – ekspert ds. hotelarstwa przystąpiło do wysłuchania krótkich prezentacji w języku angielskim oraz oceniło poprawność użycia elementów zastawy i wrażenia ogólne.
Po długiej naradzie jury podało swój werdykt:
Miejsce I – klasa I T H (Julia Malewska i Bartłomiej Brożek)
Miejsce II – klasa IV T H (Andżelika Boduch i Nikola Rokita)
Miejsce III – klasa III T H (Gabriela Kasperowicz i Dominika Wąsik)
Członkowie zespołów otrzymali dyplomy oraz bardzo atrakcyjne nagrody. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku frekwencja uczestników będzie większa. Gratulujemy i zapraszamy za rok.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!