ZAPRASZAMY DO NOWEJ SZKOŁY-2

Broń się. Nie trać wiary -1Dnia 25.10.2018 r. w naszej szkole odbył się koncert dotyczący profilaktyki uzależnień Broń się. Nie trać wiary w wykonaniu Piotra Lubertowicza.  Piotr Lubertowicz przeszedł w życiu bardzo wiele. Jego wyznanie to opowieść człowieka i artysty upadłego, głęboka i osobista relacja z dawnego życia, trudne i gorzkie wyznanie połączone z koncertem pełnym piosenek i rockowej muzyki. Występ Piotra Lubertowicza, to wspaniała muzyka i ostrzeżenie przed zgubnymi i często tragicznymi skutkami działania substancji psychoaktywnych, w tym dopalaczy. Spotkanie było przeplatane rozmową z młodzieżą. Sama muzyka i jej wykonanie miało niecodzienną formę. „Lupi” pokazał niełatwą sztukę gry na gitarze z użyciem szklanki. Uatrakcyjniło to formę występu i miało za zadanie przekonać młodego odbiorcę, że jeśli bardzo się czegoś pragnie, to cierpliwością i wytrwałością osiągnie się każdy cel.
Koncert i zwierzenia Piotra „Lupi” Lubertowicza to przesłanie dla młodzieży i ostrzeżenie, jak tragiczne są skutki każdego nałogu, a w szczególności narkomanii.